قوانین استفاده از به‌همراه

۱. به‌همراه یک ابزار واسطه، میان شهروندان و شرکت‌های حمل و نقل و در خصوص مسافر درون شهری و یا برون شهری می‌باشد و صرفا در قبال رزرو بلیط و هماهنگی‌های لازم در خصوصی دسترسی به وسیله نقلیه و تسویه وجوه فی مابین، خدمات ارائه می‌دهند و هیچگونه مسئولیتی در قبال ضوابط و تعهدات ارائه خدمات شرکت‌های حمل و نقل مسافر نخواهد داشت و هرگونه پیگیری در خصوص تخلفات احتمالی از طریق مراجع ذیصلاح صادر کننده مجوز امکان پذیر خواهد بود.

۲. شهروندانی که قصد استفاده از این سامانه را دارند لازم است قبل از زمان حرکت نسبت به خرید بلیط از طریق وبسایت و یا اپلیکیشن به‌همراه اقدام نمایند. بنابراین در صورت مراجعه در زمان حرکت و عدم ظرفیت خالی تعهدی نسبت به جابه جایی نخواهیم داشت.

۳.به‌همراه می‌تواند در صورت کنسل شدن وسیله نقلیه تا یک ساعت قبل از زمان حرکت از طریق پیامک و یا تماس تلفنی و یا نوتیفیکیشن به شهروندان اطلاع‌رسانی نماید و در صورت اطلاع‌رسانی تعهدی نسبت به سرویس نخواهد داشت و صرفا مبلغ پرداخت شده عودت خواهد شد.

۴. در صورت رزرو بلیط و عدم کنسل کردن آن در زمان مقرر، هیچ بخشی از مبلغ کرایه عودت نخواهد شد. بنابراین لازم است در صورت انصراف حتما تا ۱ ساعت قبل از حرکت بلیط خود را کنسل نمایند.

۵. زمان‌های اعلام شده در برنامه‌های حرکت برای شروع تا ۱۰ دقیقه تاخیر در حرکت مجاز خواهد بود و در صورت تاخیر بیشتر شهروندان با وسیله جایگزین به تناسب تعداد آنها به مقصد اعزام خواهند شد.

۶. در صورتی که تعداد مسافرین به حد کافی نرسد به‌همراه می‌تواند از خودروهای جایگزین به ظرفیت متناسب مسافرین اقدام نماید.